SesCup Hakkında

Türkiye’de 1983 yılından beri faaliyet sürdüren,İstanbul,Kıraç’ta kurulu tesislerinde yaklaşık 5000 m2 kapalı alanda ve 40 kişilik kadro ile ,İSO sertifikalı şirketimiz SESCUP plastik,ambalaj sektöründe çeşitli çap ve gramajlarda bardak, kase üretmektedir. Tüm ürün ve modeller üzerine 6 renk baskı uygulanmaktadır.

En son teknolojik gelişmeleri takip eden Ses plastik,makine parkını ve üretim kalitesini her geçen gün geliştirerek,müşterilerinin beklentilerini en iyi ve hızlı şekilde karşılamayı hedeflemiştir.

Firmamız,yurdumuzun yaklaşık tüm illerinde (Marmara,Ege,Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde) bayii sistemi aracılığıyla satış, yurtdışına – Azerbaycan,Özbekistan,Irak,Yunanistan ,Israel,Belçika,Hollanda,Rusya … v.b. gibi ülkelere ihracat yapmaktadır.

Sertifika 1 - Sescup

Vizyonumuz

Lider, yenilikçi ve güvenilir üretici konumunu sürdürmek, müşterilerine değer katarak stratejik çözüm ortağı olmaya devam etmek.

Sertifika 2 - Sescup

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılamak ve üretim teknolojilerinde sürdürülebilirlik algısına odaklanarak çevreyi korumak.

Sertifika 3 - Sescup

Kalite Politikamız

Müşteri odaklı ve sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini, kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışı ile sağlamaktır.